Draudzīgā entuziastu apvienība Enkurs

Lietotājvārds: Parole:

Pastnieks meklē vēstuli IV

sākumsiepriekšējā
 • cielavinja (126.28) Atbildot Bartess (126.27)
  Komanda: adnamok anteiponen (nenopietna komanda)

  Atļaušos uzrakstīt no sava personīgā skatpunkta, tomēr, visu +/- apspriežot ar komandas biedriem, vienojāmies, ka mūsu sajūtas bija līdzīgas.

  Bija dīvaini pirmo reizi piedalīties šajā pasākumā, jo iepriekšējos gados es piedalījos gan uzdevumu veidošanā, gan kontrolpunktu tiesāšanā.
  Atklāti sakot, no tiesnešu skatpunkta pagājušajā gadā viss neizskatījās tik sarežģīti - man šogad tiešām uzdevumi šķita ļoti grūti. Tomēr ar grūtības pakāpi laikam bija trāpīts, jo, apskatot apkārtējo publiku, atklājās, ka lielākā daļa dalībnieku ir vecāki par mums.

  Varbūt pieredzes trūkums mums neļāva saprast Kundziņsalas shēmas (pat atverot hintu kartītes), kas mums deva liekas 50 soda minūtes, kaut arī neko no tiem it kā "hintiem" nesapratām:) (ja es būtu tiesnesis, es tās 50 minūtes atskaitītu nost!! :)) Izdevās kaut kā netīšām pastkastītei uzskriet virsū, bet arī tikai tad, kad nenormāli daudz laika tika patērēts, mēģinot saprast uzdevumu (es nesaprotu vēl aizvien, kas tur īsti bija jādara, jo pat pirmās atmiņu kartes pastkastītes numurs nebija pareizs, kad mums šķita, ka vismaz sākumu esam izgājuši pareizi).

  Man viss pasākums pēc tās nejēdzīgās maldīšanās pa Kundziņsalu, kā arī ilgais ceļš uz laivu novietni pa šausmonīgi karstās saules apspīdēto ceļu, nedaudz nosita garastāvokli. Varbūt tāpēc viss pasākums šķita nedaudz par garu un mēs nemitīgi gaidījām, kad tad būs pēdējais punkts.
  Ļoti patika tautasdziesmu mācīšanās un pēdējais uzdevums ar 3. trolejbusu:) Tas tiešām bija tieši vietā un ļoti jauki bija uzzināt, ka pastnieks to dara divreiz. Protams, reizē arī ar šī pasākuma veiksmīgo finišēšanu ^^

  Paldies, bija tiešām jauki - kurš katrs nemaz visu to garo posmu nevar iziet (ticiet man!), tāpēc lepojamies, ka finišējām, turklāt vēl pirms tumsas iestāšanās:)

  P.S. Vai mūsu komanda atminēja bezalkoholisko alu?
 • drafts (126.29) Atbildot cielavinja (126.28)
  Neliels ieskats no komandas "Ballīte":

  pasākums labs, soļojām bez īpašas steigas, jo nebijām pietiekami advancēti uz tādiem pasākumiem un mūsu līdzšinējā pieredze bija 0 ))

  Sākuma posms padevās diezgan labi, atradām 9ņus objektus plus vēl 2vus pateica citi priekšā un līdz ar to posma finiša vieta tika noteikta itin raiti. Pēc tam pārbraucienā uz Purvciemu tieši trāpījām uz 15to busu un pievilkām citām komandām klāt. Futbola tests pa ceļam bija diezgan pagrūts, kurā arī izpelnījāmies 10smit kļūdas...

  Tālāk jau ar sportošanu veicās itin raiti, ja neskaita to ka vārtos bumbu tā arī neiecīniju, par ko kauns man!

  Nākamais punkts atradās Sarkandaugavā un te nu laikam kļūdījāmies ar transporta izvēli- kamēr sagaidījām 48 busu bija pagājis zināms laiks + vēl tas nežēlīgais līkums, ko tas meta...
  Sarkarndaugavā nesteidzoties iegājām 5.tramvaja gala punktā vienā kafē papusdienot un iedzert aliņu. Lēti, bet protams ar attiecīgu servisu un ēdiena kvalitāti ))

  Ulmaņa muzeju izksrējām dikti ātri un arī alus degustācija nesagādāja problēmas itin nekādas... tīrā izprieca!

  Tālāk soļojām nesteidzoties uz Kundziņsalu un te nu sākās mūsu likstas... sākums bija oki līdz vienā mazajā posmiņā nespējām vairs noorientēties un bijām pazuduši! Šeit jau gan bijām apvienojuši kopistiski spēkus ar komandu "Zaķi pa zaķi", bet arī šādā salikumā uzdevums mums galīg nevedās. Par laimi blakus atradās veicis tad nu paņēmām dieniško alus devu un nesteidzoties tukšojām to... komandas straumēm tajā laikā jau plūda projām no šī posma! Beigās saņēmāmies un gājām vēlreiz iekšā trasē un kopīgi ar vienu citu komandu pieveicām šo posmu izejot jau kā priekšpēdējie, ja nemaldos ))

  Tālāk sekoja garš un nogurdinošs pārgājiens, kura galā mūs sagaidīja laivošanās pāri Daugavai un brauciens uz centru uz Tērbatas ielu! Šis posms patiešām bija superīgs un interesants. Neatradām tikai 2vus objektus. Posma galā dambretē arī izcīnīta uzvara un iedzerts Brenguļu alus (kas pa ceļam tika iegādāts "Gaujā")!

  Nākamais posms Imanta, ceram ka pēdējais, bet nokļūstot galā izrādās, ka nebūt tā nav... vilšanās- asaras-puņķi, bet nu sakopoju spēkus (pārējie komandas biedri jau atlaidās zālītē un dzēra alu) un kopistiski ar dalībnieci no komandas Zaķi pa zaķi arī tiek pievarēts šis posms.

  Šeit mūs tad arī noņēma no trases un paziņoja finiša vietu... pulkstens jau bija ap 8ņiem vakarā...

  Viennozīmīgi pasākums patika!

  p.s. Kundziņsala vēl laikam ilgi murgos rādīsies...
 • Par sacensībām! (126.30) Atbildot visiem (126.20)
  Rekur arī apraksts par enkura 09 sacensībām!
  http://wp.me/pDiaF-1G
  Paldies Organizatoriem

  Sarkanās skudras!
sākumsiepriekšējā
Choir