Draudzīgā entuziastu apvienība Enkurs

Lietotājvārds: Parole:

Pastnieks meklē vēstuli IV

iepriekšējānākamā
 • Ojaja (126.8) Atbildot Papuass (126.7)
  Vai dāvanas būs tikai pirmai komandai, vai arī kaut kas 'būs visiem dalībniekiem?
 • Schmitz (126.9) Atbildot Ojaja (126.8)
  Balvas ir tikai kā papildinājums sacensībām, tāpēc atturēšot komentēt šo jautājumu. Galvenais ir piedalīties un labi atpūsties, nevis iegūt kādu balvu. Vai ne tā?
 • Ieva (126.10) Atbildot Sadams (126.1)
  Pieteikuma anketā ir ailīte "Transporta kartītes, kuras tiks izmantotas sacensību laikā:" - kas tajā ir jānorāda?
 • Schmitz (126.11) Atbildot Ieva (126.10)
  Tajā Jūs varat ierakstīt sabiedriskā transporta mēnešbiļetes, ja tādas izmantosiet, vai arī vienkārši e-talonus.
 • toms (126.12) Atbildot Sadams (126.1)
  Cikos ir finišs?
 • Schmitz (126.13) Atbildot toms (126.12)
  Tāds konkrēts finiša laiks nav noteikts. Viss atkarīgs, kā komandām veiksies. Līdz tumsai visas būs finišējušas. Pēc ieprīekšējo gadu pieredzes vērtējot ap kādiem 16, jau pirmajiem vajadzētu būt finišā. Kā būs šogad grūti pateikt.
 • Do (126.14) Atbildot visiem (126.13)
  Vai sacensību/pasākuma dienā iepriekš pieteiktajai komandai var pievienot cilvēkus? Tjipa, man tagad ir 2 cilvēku komanda, bet plāns atrast vēl kādu līdz 6dienai.
 • Schmitz (126.15) Atbildot Do (126.14)
  Jā varēs tā darīt. Jo primārais ir komandas pieteikums.
 • bartess (126.16) Atbildot visiem (126.1)
  Klau man te daiļavas nervozē vai ir saņemta pieteikuma anketa no zaķiem?
 • Schmitz (126.17) Atbildot bartess (126.16)
  Ja komandu sauc "Zaķi", tad pieteikuma anketa nav saņemta. Visas Pieteiktās komandas ir redzamas zem nolikuma.
 • Papuass (126.18) Atbildot Schmitz (126.17)
  Starp citu, ir pāris atsevišķi cilvēki, kas meklē komandas. Viņi laikam tiek nosūtīti uz šo forumu, lai atstāj savas koordinātas.
  Tas tā, ja nu kāda komanda grib pastiprināties.
 • Jauta (126.19) Atbildot Papuass (126.18)
  Vai ir kadas Rigas robezas kuras notiks sacencibas?
 • Papuass (126.20) Atbildot Jauta (126.19)
  Precīzāk par "Rīgas pilsētas robežas" diemžēl izteikties nevaram. Vai tas ko maina?
 • IngussT (126.21) Atbildot visiem (126.20)
  Kad tiks nopublicēti rezultāti?
 • Poga (126.22) Atbildot visiem (126.20)
  jēē, pastnieks to dara jau ceturto reizi! Uzdevumi sita augstu vilni un lēnā garā skuķu kompānija ar smaidu sejā tos visus pieveica. Protams žēl, ka Grīvas 11.nama uzdevumā nevajadzēja katru ēku mērogā uzmaketēt 3D, bet visu atsvēra Kundziņsalas mistiskais labirints, kas pārvērtās varenjaukā pastaigā un turpinājās ar plostošanu. ( Nākošreiz jānodrošinās ar google pieejamību, tas izrādījās izšķiroši.) Zirņi,zirņi, pupas, pupas, tābij' laba labībiņa! Paldies komandas vārdā "Tačka pa tukšu, tačka pa pilnu"!
  p.s. Tērbatas ielas bildes bija kolosālas.
 • Ilze (126.23) Atbildot Poga (126.22)
  Un papildinot Pogas iepriekš rakstīto - neskatoties uz mūsu kaunpilno :) gala rezultātu, palīdzēšana pastniekam arvien advancētākajās likstās liekas ar katru gadu kļūst jo aizraujošāka! Atkārtots Paldies! Gaidam Piekto!!!
 • Jānis (126.24) Atbildot visiem (126.1)
  Paldies par jauko pasākumu un iespēju iepazīt Rīgu - piedalījāmies pirmo, bet ne pēdējo reizi ;)

  Neliela darvas karote gan organizatoru medus mucā par futbola komandām - šī puzzle bija kaut kā nevietā un beigās mainīja atsevišķus rezultātus pat par stundu un vairāk. Bet savādāk varu teikt visu to labāku - organizatori malači un bija redzams, ka cilvēki centušies :)
 • IngussT (126.25) Atbildot visiem (126.24)
  Piedalījāmies otro gadu. Sniegums uzlabots salīdzinājumā ar pagājušo gadu (bijām 11, tagad 7). Kopumā komanda novērtēja, ka šogad palīdzēt Pastniekam esot bijis daudz interesantāk.

  Iesākām palēni Maskavas ielas rajonā. Ātri savācām vajadzīgos 8, bet vārds nepadevās. Tā meklējām vēl, līdz beidzot devāmies uz KP. Futbola logo uzdevums bija labs, bet iespējams pārāk daudz variantu/pārāk lieli sodi. Gala rezultātā pa visām komandām tika savākts sodos ~51h, bet šis uzdevums vien sastādīja ~20h...
  Pašiem vislabāk patika Kundziņsala. Varbūt tāpēc, ka bijām starp nedaudzajiem, kas atrisināja pašu spēkiem. Kontrastu spēles rulez! ;)
  Tuvojoties finišam sākām steigties un kļuvām pavirši. Pēdējā uzdevumā pat ganrīz pamanījāmies aizbraukt līdz Dzirnavu ielas galam 1.variantā vai līdz Valdemāra 159 2.variantā :) Iemeslus neprasiet! :D
  Galu galā veiksmīgi finišējām un varēja, atvelkot elpu, iemalkot tērvetnieku. Pirmais aizgāja kā limonāde. Tik pie otrā kausa beigās sajutu, ka dzeru alu...

  Pasākums super. Nākošgad gaidiet JUNIOR komandas pieteikumu - par gadu vecāki, par gadu gudrāki.
 • IngussT (126.26) Atbildot visiem (126.25)
  Lai padarītu sacensības interesantākas ieteiktu noteikumos aizliegt GPS un Datorus. Nebija smuki, ka Grīvas ielu dažas komandas atrisināja ar aero kartes palīdzību. Pie tam pareizāk par tiem, kas izskrēja distanci!? Laikam organizatori arī taisīja pēc kādas kartes ne īstenības dabā...
 • Bartess (126.27) Atbildot IngussT (126.26)
  Iiss satura atklaasts jeb pastnieki iz komandas De-bili

  Dalībnieki
  Bartess (iepriekšējā vakaraa bija salidojums, atgriešanās laiks ~4.00-5.00 ar izrietošo)
  Kanariss (iepriekšējā vakaraa cepa belashus NJAAMMM!!! Ar izrietošo)
  Losthighway (tautaa zināms kaa shosejnieks, visdrīzāk iepriekšējā vakaraa tinaas salvijas duumos, skat, iepriekš)

  Taatad briinumainaa kaartaa visi ir plkst 8.00 pie manaam durvīm, pa iepriekšējo vakaru ir naacis klaat veel viens tiimmate, iraid Mareks, kas tikai viesh optimismu. Neskatoties uz komandas aareejo izskatu, optimisms ir mizliigs un apņemšanās druuma. Liimes zīmulis ir savlaicīgi atsavināts darba vietaa, karte tiek atsavināta taksistam. Kanariss pirms braukšanas paspējis ielauzties tabakas namaa un gādīgi pasniedz man balzaamu – ir ok. Nolemjam ka startēsim tiiri prieksh fun un ar olimpisko principu.

  Nokļūstam kopējā starta vietaa, neliels kopējs foto, tikšanās ar seniem paziņām, uzdevuma saņemšana, viss ir makten pozitīvs. Velosipēdu neizgudrojam un pirmo uzdevumu saakam risināt taa ka dodamies kur lielaaka dalja nesas un tas vainagojas ar pirmo vaardu, uurrraaaa. Sajūsmu pastiprina blakus esošais paartikas veikals ar taa saturu. Leenaam izstaigājam maršrutu un 8 vaardi rokaa (lepojos ar to ka pamanīju fresku ar ziidaini, jo redzeeju kaa daudzas komandas tai pablieza garaam), bet ne velna nevaram saprast kurp jaadodaas. Tad tiek veiksmīgi noķerta vietējā „meele” un veel 4 vaardi kabataa, bet vietu taa arii nespējam noteikt. Laimīgā kaartaa sastopam draudzīgu tiimu (shkjiet ar 1.numuru) un kopējiem spēkiem + inets, saprotam kurp jādodas.

  2.kontrolpunktaa saprotam, ka ne tuvu neesam pēdējie bet stabili 20iekaa, sajūsmas vilnis ir fantastisks, taa teikt – esam formaa olimpiskaa, juutam speeku katraa ciskaa. Saņemot uzdevumu, secinu ka nepieciešamā vieta ir mana bijusii videne un tagad jau vispaar esam spārnos. Diemžēl kaa tur nokļūt nav iisti ne jausmas, nolemjam iet kaut kur mistiski paari sliedēm uz pljavniekiem lai no turienes pa taisno vilktu. Laikam gan tas nebija iisti pareizi, turklāt veel iebridām nepareizaa mikrinjaa, bet nu galaa tiekam. Pirmo reizi izmantojam e-talonu, ko kanariss apsveic ar prieka saucienu, no kura paaris blakus esošie pensionāri dabuu vieglu infarktu. Arii par futbola klubiem esam pārliecināti, zinaam visus, diemžēl iebāzt tos kartee laikam iisti nesanāca, bet ir ok.

  Sports. Kanaris kaa kalnu kaza nočāpo pa redelēm un ieliek ramuunam 6iekaa skaistu banku, es pamanos aizlekt paari 4m. Diemžēl bumba taa arii ne reizi neaizlidoja taisni un mums 0. Marek kaunies!!! Saņemam nākamo uzdevumu.

  Kanarisam nezkaapeec izliekas ka uzdevums ir vai nu atrisināt miiklu vai braukt uz dauderiem, kuros kaa atklājās dejo Mareka meita. Taatad loģiski velkam uz dauderiem. Pa celjam tomeer atklājās, ka vajag risināt miiklu tad nu stresaa rakstam, zvanam, pirmoreiz tiek pieminētas kailas sievietes, skubinot meklēt aatraak.

  Beigaas nonākam liidz auderiem, ar miiklas risināšanu protams ir shvaki, bet tas neko nemaina. Muzejaa paveicaas man saņemt aiz shkurkas kaadu laaga viiru un piespiest parādīt atbildes, tādējādi tiekam galaa makten aatri. Aldara tests netiek uzņemts ar sajūsmu, organizatoriem noraadot, kaapeec tiek speciaali indeeti cilvēki. Bet nu ir ok. Saņemam nākamo uzdevumu

  Te nu saakaas pilnīgās nesaprašanas, nolemjam – buusim uz vietas – razberjomsa. Kanaris paziņo ka to velna kundzinjsaklu paarzin kaa 5 pirkstus un noraada virzienu, pats nezkaapeec aizteshot pretējā virzienaa ap stuuri. Muusu kailo sieviešu pieminēšana vel skan gaisaa, kad ap stuuri ieraugam paartikas bodi. Nu jau liist uzslavas, jo kaa reizi biodegviela bija beigusies. Apņēmīgi slaajam uz meerkji, parādās čīkstēšana, ka tomeer vajag gaidiit autobusu, bet tiek apskaidrots ka tas iet reizi 2 stundaas un arii tad ne ar garantiju. Tiek apriiti visi belashi, atkārtošos – NJJAAMMMM!!!

  Starts tiek atrasts, taalaak ne suuda nevar saprast. Peec civilizētas domu apmaiņas savaa starp kur ko katram komandas biedram vajadzētu dariit un ur doties nokārtoties, tomeer sabrazajem, pat atrodam pirmos 3. peec tam jau iet auzaas. Satiekam paziistamu tiimu, kuri te dirn jau 1,5 stundu un ir nedaudz atmetushi ar roku, pievienojamies un kopīgi tosteejam. Pec tam saņemamies un bezjēgā izskraidam pussalu (izrādās no vajadziiigaas vietas esam bijushi ~10m, bet pašāvām garaam). Nolemjam doties uz tiltu un pofigaa gaidiit zvanu no organizatoriem, jo nav vairs galīgi vēlmes. Var dzirdeet dazha atklāsmes, kas lieciena ka ir stājies visai intīmās attiecībās ar komandas un organizatoru radiniekiem un nemitīgas ruupes par organizatoru nosūtīšanu savlaicīgi uz labieriiciibaaam. Mees ar kanarisu pie tilta noliekamies zālītē un skumji velkam eedelwaisu, liidz shosejnieks pamana paaris tiimus kas nozuud nezināmā virzienaa, bet atpkalj nenaak. Kanariss saka ka izņemot beigtas lapsas un salas galu tur nekaa nav. Eureka! Dodamies tanii pashaa virzienaa, kanarim taisnība, bet atpakaļ ar nenaak. Aiz garlaicības tiek sosejnieks nomētāts ar āboliem (kurus laipni mums iedeva salas iemītnieki) un citiem priekšmetiem, kas vinjam piebesii un vinjsh taisaas neracionāli piemērot liimes zīmuli citiem komandas dalībniekiem. Taadaa stadijaa nonākam par brrinumu posma finišā. Atkal nedaudz norādījumi organizatoriem, dalja komandas nopeldaas. Uzstādām rekordu peldēšanā ar laivu. Atkal viss ir labi, saņemam nākamo uzdevumu.

  Tas noraada uz centru, paviid cerība ka ir finish. Ar kaajaam tiekam liidz valdemaarielai, stikam, kur alus faktiski nav. Naakaas izlīdzēties ar snabi atšķaidītu ar martiņi, tas dod sekas. Trolejbusaa jau jautrība atkal sit augstu vilni. Teerbatas posms izdodaas labi, neatrodam tikai paaris lietas. Diemžēl dambretee javno atspoguļojās trolejbusa jautrības sekas. Izrādās finish nav ne tuvu, saņemam nākamo uzdevumu.

  Tiek atjaunoti biodegvielas krājumi, autobusu jāgaida dafiga, bet neko dariit, padoties netaisāmies. Autobusaa sastopam veel paaris tiimus, taatad veel nekas nav zaudēts. Pa celjam kanaris sanjem zinju, ka mūsējie dinamieši ir uzvilkushi Spartaku 5:1 un atkal izpauzh sajūsmu. Šoreiz pensionāru upuri ir lielāki. Kameer mees tūļājamies pa pieturu, tiimi pārējie aizvelk prom un jāmeklē ir pašiem. Tas beidzaas ar to, ka viens dalībnieks (Mareks) nokliist un uz telefona zvaniem atbild ar norādījumu apmeklēt labierīcības, neko dariit, pārējie apņēmīgi atrod kontrolpunktu. Taa kaa kārtējo reizi ir beigusies biodegviela es dodos konditorejas meklējumos, paarejie pilda uzdevumu. Jaatziist lai arii nesakrita maajas, pielīmētā kļavas lapa + skats kaa divi ~35 onkas speelee – izkrāso pats ir varens. Nododam darbu un muus nosuuta uz finišu.

  Finišā saņemam nelielus aplausus (sakaunamies) un dodamies iekarot galdiņus, sarunas ar paziņām, alus un optimsms.

  SECINAAJUMI

  Pasaakums neapšaubāmi LIELISKS un +++++++. Ja nejms noteikti piedaliisiemies atkal. Bik pa traku kaa iesācējiem likaas taa sala. Komanda vienprātīgi nolēma atbalstiit sleseru, kad tas to nolīdzinās liidz ar zemi. Pārējais bij tiešām super. LIELS PALDIES ORGANIZATORIEM!!!
iepriekšējānākamā
Choir