Draudzīgā entuziastu apvienība Enkurs

Lietotājvārds: Parole:

Pastnieks meklē vēstuli

Uldis Slaidiņš Rīga

Pastnieks meklē vēstuli
Part III - Pazudušais pastnieks

Jūrmalā pazudis pastnieks ar iedzīvotāju pensiju naudu.
14.augusts 17:01, 2008 © Ziņu aģentūra LETA.

Uzdevums: Jūsu uzdevums ir atrast pastnieku vai vismaz pazudušo pensiju. Kā vienīgo pārvietošanās līdzekli izmantojot sabiedrisko transportu un K2 (Taxi, velosipēdi un tamlīdzīgi pārvietošanās līdzekļi nav atļauti).
Organizatori:Draudzīgā entuziastu apvienība “Enkurs”
Laiks:2008.gada 20.septembris
Starta vieta:Starts
Reģistrācija un Starta laiks:Reģistrācija no pl.8:30, Starts pl.9:00
Komandas un pieteikumi:Komandā jābūt vismaz 2 dalībniekiem, max 4. Par komandas dalību lūgums iepriekš informēt līdz 15.09. vakaram uz zemāk norādīto e-pastu vai telefonu. Pieteikšanās beigusies.
Dalības maksa:3.00 Ls no cilvēka, piesakoties pēc 15.09. dalības maksai tiks pievienots speciāls koeficents, par ko ir jāvienojas atsevišķi ar organizatoriem ;)
Obligātie piederumi:Rīgas karte (vēlams Jāņa sētas ražojuma), Rakstāmpiederums, Laikrādis, Līmes zīmulis
Neobligātie piederumi:Visa veida Rīgas sabiedriskā transporta kartītes (jo tās samazinās jūsu ceļa izdevumus), kā arī visāda veida kartes un apliecības. Rīgas sabiedriskā transporta shēmas, kā arīdzan to kustību saraksti. Šķēres, Nikno suņu atbaidītāji, Mugursoma, kompass vai transportieris, zaļa vai sarkana pildspalva, cimdi u.c. noderīgi sīkumi
Būtība:
  1. Labi pavadīt laiku, apskatot Rīgu no cita skatu punkta.
  2. Propagandēt sabiedrisko transportu, kā patīkamu pārvietošanās līdzekli.
  3. Noskaidrot komandu kura vislabāk pārzin Rīgu un tās sabiedriskā transporta shēmas.
Info:http:/www.enkurs.org
Schmitz +37129239371 schmitz(a)enkurs.org

Vēstuli meklēja: Septiņi resni rūķi; Tāds pats kā pagaišgad; Ruk-STi; LūzerX; Ta-ka-ir, ta-ka-nav; Ar mums atkal runā kaijas!; Tirliņi;   Kā jūs jūtaties?;   Zivtiņa un začīc; Turbo; Akela pilsētā; 3 Skudras meklē Urbānu; Kopā lopā; Pastnieka draugi; dīkdieņi; ENJ Industries factory team; FRESHMEN; Normundi & draugi; Esam Kiborgi, bet tas nekas; Kā komanda; Zaķiem Rīgu.

Sekošana Pastniekam pa pēdām ir noslēgusies...
Milzīgs Paldies visiem Jums, kas šogad bijāt klāt nu jau trešajās „Pastnieka” sacensībās. Jūs bijāt necerēti kuplā skaitā. Cerams ka šī diena jums bija interesanta un prieka pilna.
Gaidam jūsu atsauksmes, ieteikumus un kritiku par piedzīvoto, kā arīdzan adreses uz fotogalerijām no Pastnieka piedzīvojumiem .

Rezultāti

Atsauksmes par pasākumu varat ievietot šeit 

Bildes no

Hakerpaps
aTis
Ta-ka-ir, ta-ka-nav
Kā komanda

 

Citas ziņas
Choir