Draudzīgā entuziastu apvienība Enkurs

Lietotājvārds: Parole:

Pastnieks meklē vēstuli

Uldis Slaidiņš Rīga

Pastnieks meklē vēstuli...
Part VI- Pastnieks un azartspēles

Daugavpils, 24.nov., LETA. Vakar, 23.novembrī, ap plkst.14.30 Daugavpils novadā mežā atrasts un izglābts kāds pastnieks, kurš mēģinājis izdarīt pašnāvību pakaroties pēc pensiju izmaksām paredzētās naudas nospēlēšanas automātos.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīga pienākumu izpildītāja Anastasija Laizāne aģentūru LETA informēja, ka pirmdien, 22.novembrī, pastnieks, kāds 1963.gadā dzimis vīrietis saņēmis naudu - 642 latus, kas bijusi paredzēta pensiju izmaksai Laucesas, Tabores un Skrudalienas pagastos dzīvojošajiem pensionāriem, taču pensijas nav izmaksājis.

Nākamajā dienā par notikušo ziņots policijai, kura sākusi pastnieka meklēšanu. Pazudušais vīrietis atrasts kādā meža masīvā, kur mēģinājis izdarīt pašnāvību. Policijas darbinieki vīrieti burtiski izvilkuši no cilpas. Pie viņa atrasta arī pirmsnāves vēstule, kurā vīrietis skaidrojis, ka pašnāvību nolēmis izdarīt, jo pensiju izmaksai paredzēto naudu nospēlējis spēļu automātos.

Pēc notikušā ar vīrieti veiktas pārrunas, no medicīniskās palīdzības viņš atteicies un vēlāk atlaists mājās.

Patlaban tiek lemts par kriminālprocesa sākšanu.

Uzdevums:

Pastniekam pienākuši smagi laiki - viņš nogājis no pareizā ceļa. Jūsu uzdevums ir palīdzēt Pastniekam šajā grūtajā un ļoti atbildīgajā brīdī atbrīvoties no kaitīgajiem ieradumiem.

Veicot uzdevumu kā vienīgo pārvietošanās līdzekli izmantojiet sabiedrisko transportu un K2 (Taxi, velosipēdi un tamlīdzīgi pārvietošanās līdzekļi nav atļauti).

Organizatori:Draudzīgā entuziastu apvienība “Enkurs”
Laiks:2011.gada 17.septembris
Starta vieta:Starts
Reģistrācija un Starta laiks:Reģistrācija no pl.8:30, Starts pl.9:00
Komandas un pieteikumi:

Komandas dalībnieku skaits nedrīkst pārsniegt 4 dalībniekus(minimālais dalībnieku skaits - 2).
Komandas lūgums pieteikt savlaicīgi - Pieteikšanās ir slēgta!

Maksimālais pieļaujamais komandu skaits - 36. Pirmie 31 pieteikumi tiks pieņemti rindas kārtībā jeb pieteikšanās secībā.
Atlikušās 5 komadas, tiks noteiktas, pēc organizatoru ieskatiem (Wild card) no pārējiem saņemtajiem pieteikumiem.
Komandas, kuras būs saņēmušas "Wild Card", tiks paziņotas 14.09. plkst. 23:59.

Dalības maksa:3.50 Ls no cilvēka, Komandām, kuru pieteikumi tiks saņemti pēc 11.09., tiks piemērots īpašs dalības maksas koeficients, par kuru jāvienojas ar organizatoriem individuāli.
Obligātie piederumi:Rīgas karte, Rakstāmpiederums, Laikrādis, Līmes zīmulis, Šķēres, Flomasteri vai krāsainie zīmuļi, Pase, Dalībniekiem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, 3x4cm fotogrāfija.
Neobligātie piederumi:Jums noderēs "Rīgas satiksmes" E-talons, kā arī visāda veida kartes un apliecības. Rīgas sabiedriskā transporta shēmas, kā arīdzan to kustību saraksti. Nikno suņu atbaidītāji, Mugursoma, u.c. noderīgi sīkumi
Būtība:
  1. Labi pavadīt laiku, apskatot Rīgu no cita skatu punkta.
  2. Propagandēt sabiedrisko transportu, kā patīkamu pārvietošanās līdzekli.
  3. Noskaidrot komandu kura vislabāk pārzin Rīgu un tās sabiedriskā transporta shēmas.
Info:

http:/www.enkurs.org

Enkurs čivina

Schmitz +37129239371 schmitz(a)enkurs.org

 Jautājumi un atbildes forumā

Pastniekam šogad palīdzēs:  Topogrāfisko Idiotu Klubiņš;  Pastnieks, kurš gribēja laimēt enkuru; Akela kļūdījās;  Resnie Lāči; Stulbais caurums; Varam sarunāt; Kompass; NPK; Čaks Noriss zin, ko meklē Caps; Savas Laimes Kaleji; Advancētie ketoni;  Arābu pensionāri; VISURGĀJĒJI; Supervaroņi no ceha nr.11; Ar mums atkal runā kaijas!!!; Tirliņi; LuzerX; Es piedalos!; Camino; Tā kā tā; Možums; POGATĪMS; Sonne & Ko; Līgo Street Car; AIZA; Kopā Lopā; Normundi & Co; Gentlemen's Club; Lēkājošie Pelikāni; Svārki pa gaisu; Smags Jautājums; Nevaru izdomāt; Palīgā, kur Es esmu; Latvijas izlase; Adnamok Anteiponen QQ; čiekuri;  Bingo!; Četri mazi velniņi; Peatones; Camminatore;

Rezultāti

Bildes no Enkura #1

Bildes no Enkura #2

Bildes no Enkura #3

Kopā Lopā bildes

Citas ziņas
Choir