Draudzīgā entuziastu apvienība Enkurs

Lietotājvārds: Parole:

Pastnieks meklē vēstuli

Uldis Slaidiņš

Pastnieks meklē vēstuli...
Part IX - Pastnieks un Kultūra

No 1.novembra pasta nodaļa Lielvircavas kultūras namā tiek slēgta. © ZZ.DIENA.LV

Uzdevums:

Vai tiešām Pastnieks paliks bez kultūras? Kur lai tagad smeļas garīgās vērtības? Palīdziet Pastniekam atrast savu kultūru un savu vietu plašajā kultūras pasaulē.

Veicot uzdevumus kā vienīgo pārvietošanās līdzekli izmantojiet sabiedrisko transportu un K2 (Taxi, velosipēdi un tamlīdzīgi pārvietošanās līdzekļi nav atļauti).

Nolikums:
Nolikums 2014
Organizatori:Draudzīgā entuziastu apvienība “Enkurs”
Laiks:2014. gada 20. septembris
Starta vieta:Kultūras un atpūtas parks "Mežaparks"
Reģistrācija un Starta laiks:Reģistrācija no pl.8:30, Starts pl.9:00
Komandas un pieteikumi:

Komandas dalībnieku skaits nedrīkst pārsniegt 4 dalībniekus(minimālais dalībnieku skaits - 2).

Pieteikšanās slēgta. 

Maksimālais pieļaujamais komandu skaits - 36.

Dalības maksa:6.00 EUR no cilvēka, Komandām, kuru pieteikumi tiks saņemti pēc 14.09., tiks piemērots īpašs dalības maksas koeficients, par kuru jāvienojas ar organizatoriem individuāli.
Obligātie piederumi:Šķēres, līme, vairāku krāsu rakstamie, viedtālrunis [vismaz 1 un uzlādēts ar QR koda lasītāju, ar iespēju atskaņot MP3 formāta failu], mobilais internets, darba cimdi, lineāls, Rīgas karte vēlams JS jaunakais izdevums, fotoaparāts [der arī telefons], personu apliecinošs dokuments, 1 EUR monēta (tiks atgriezta).
Neobligātie piederumi:Jums noderēs "Rīgas satiksmes" E-talons, kā arī visāda veida kartes un apliecības. Rīgas sabiedriskā transporta shēmas, kā arīdzan to kustību saraksti. Nikno suņu atbaidītāji, Mugursoma, austiņas u.c. noderīgi sīkumi
Būtība:
  1. Labi pavadīt laiku, apskatot Rīgu no cita skatu punkta.
  2. Propagandēt sabiedrisko transportu, kā patīkamu pārvietošanās līdzekli.
  3. Noskaidrot komandu kura vislabāk pārzin Rīgu un tās sabiedriskā transporta shēmas.
Info:

http:/www.enkurs.org

Enkurs čivina

Google+ pasākums  

Schmitz +37129239371 schmitz(a)enkurs.org

Atbalstītāji:

 

 

 

Jautājumi un atbildes forumā

Pastniekam šogad palīdzēs: Brīvie radikāļi; Tā Kā Tā; Viss ir tieši tā kā Tu vēlies; Es piedalos!; Ketoni; NPK reborn; Dārza Laiks; Čaks Noriss zin, ko meklē Caps; Akela kļūdijās; Autoliste; Riki Čani; Pozitīvi it visā!; --- (ex. Get Lucky); Topogrāfisko Idiotu Klubiņš; MX Team; Kā komanda; Ar mums atkal runā kaijas!!!; Klucītis; Kompass; Pūlis; Džuba Džuba; Šoks; Savas laimes kalēji; LV-1026; VISURGĀJĒJI; Pod vodočkoi; Priekā!; Katastrofa; te ir te nav; Biroja žurkas; Q2612A; 80 dienās apkārt mucai!; T`Ruba; Miera iela; Pink fluffy unicorns; Super Manki; Zoss Team; Tārps ar Vāveres galvu; Tie tur; Šeku reku lācis nāk

Citas ziņas
Choir