Draudzīgā entuziastu apvienība Enkurs

Lietotājvārds: Parole:

Pastnieks uz Viļņa

Edijs Šmits

Pastnieks meklē vēstuli...
Part X - Pastnieks uz Viļņa

Uzdevums:

Miervaldis dodas apciemot savu draugu Vilni no Viļņas, ko pirmoreiz satika Jaunajā vilnī. Vienīgā nelaime - adrese nav pilnīga. Palīdziet Miervaldim atrast Vilni!

Veicot uzdevumus kā vienīgo pārvietošanās līdzekli izmantojiet sabiedrisko transportu un K2 (Taxi, velosipēdi un tamlīdzīgi pārvietošanās līdzekļi nav atļauti).

Nolikums:
Tiks publicēts
Organizatori:Draudzīgā entuziastu apvienība “Enkurs”
Laiks un vieta:2015. gada 19. septembris, Viļņa, Lietuva
Starta vieta: Pašā Viļņas sirdī
Reģistrācija un Starta laiks:

Starts 8.30, reģistrācija no pl.8.00


Komandas un pieteikumi:

Komandas dalībnieku skaits nedrīkst pārsniegt 4 dalībniekus (minimālais dalībnieku skaits - 3).

NB! Komandas pieteikums tiek uzskatīts par oficiālu tikai pēc dalības maksas saņemšanas. Reģistrēties var šeit. Pēc reģistrācijas organizatori sazināsies ar jums par iespējām samaksāt dalības maksu.

 

Dalības maksa:

60.00 EUR no komandas. Komandām, kuru pieteikumi tiks saņemti pēc 13.09., tiks piemērots īpašs dalības maksas koeficients, par kuru jāvienojas ar organizatoriem individuāli.


Obligātie piederumi:Dakša, šķēres, līme, vairāku krāsu rakstāmie, viedtālrunis [vismaz 1 un uzlādēts ar QR koda lasītāju, ar iespēju atskaņot MP3 formāta failu], mobilais internets, transportieris, lineāls,FM uztvērējs, austiņas, Viļņas karte vēlams JS jaunākais izdevums, fotoaparāts [der arī telefons].
Neobligātie piederumi:Jums noderēs Vilniečio kortele, kā arī visāda veida kartes un apliecības. Viļņas sabiedriskā transporta shēmas, kā arīdzan to kustību saraksti. Nikno suņu atbaidītāji, mugursoma, u.c. noderīgi sīkumi
Naktsmītnes un nokļūšana:Organizatori nenodrošinās komandu nokļūšanu un nakstmītnes. Iespēju robežās mēs varam jums palīdzēt atrast labāko risinājumu, kā arī, ja būs kādi labi piedāvājumi no naktsmītnēm vai pārvadātājiem, mēs paziņosim to komandām uz epastiem (tikai tām, kuras ir pilnībā nomaksājušas dalības maksu). Ieteicamais ierašanās laiks piektdienas vakars un došanās prom svētdien.
Mobilails internets:Interesējaties pie sava mobilā telefona operatora vai iegādājaties priekšapmaksas karti.
Suvenīri: Ir iespēja pasūtīt 2015.gada Pastnieka šķīvjus. Viena šķīvja cena 10.00EUR. Pieteikties lūgums uz epastu Schmitz (a) enkurs.org 
Būtība:
  1. Labi pavadīt laiku, apskatot Viļņu no cita skatu punkta.
  2. Propagandēt sabiedrisko transportu, kā patīkamu pārvietošanās līdzekli.
  3. Noskaidrot komandu kura vislabāk pārzin Viļņu un tās sabiedriskā transporta shēmas.
  4. Kārtīgi nosvinēt "Pastnieka" 10. dzimšanas dienu.
Info un Kontakti:

http:/www.enkurs.org

Enkurs čivina

Google+ pasākums 

Schmitz +37129239371

pastnieks(a)enkurs.org

Atbalstītāji:

Jautājumi un atbildes forumā 

Pastniekam šogad palīdzēsAš Dalyvauti; Ketoni; Laisvieji radikalai; LV-1026; 7 podi slaiga gaisa; Šokas; Topogrāfisko Idiotu Klubiņš; Akela Kļūdījās; Tārps ar vāveres galvu; Ampēriņš; Utenos orientavimosi klubą ''Q2612A''; Tā Kā Tā; Kā komanda; Latviania, Makatana V; Zīlveidnis; Aš Bėgu

Citas ziņas
Choir