Draudzīgā entuziastu apvienība Enkurs

Lietotājvārds: Parole:

Gadsimta Pastnieks - Rezultāti u.c.

Edijs Šmits

Publicējam “Gadsimta pastnieka” rezultātus kopā ar detalizāciju pa atsevišķiem uzdevumiem.

Pat Pastnieks dažkārt kļūdās un piegādā sūtījumus nepareizajam adresātam...

Jaunās nedēļas sākumā pārskatot atsevišķu uzdevumu rezultātus, secinājām, ka nepieciešami koriģējumi. Vislielākās izmaiņas skāra svēršanas uzdevumu, kurā atjaunojām rezultātus no sistēmas audita ierakstiem un tiesnešu papīra pierakstiem. Vairākām komandām sistēmā nebija reģistrēti atsevišķi svēršanas mērījumi, bet dažām citām atklājām, ka tās svērušas divreiz, un ieskaitījām pirmo svēršanas rezultātu. Šo starpgadījumu izraisīja īslaicīgas problēmas pasākuma elektroniskajā sistēmā.

Pēc šīm izmaiņām nedaudz samazinājās līderu pārsvars, bet nozīmīgākā bija komandas “Kasieris pie lodziņa” pacelšanās uz ceturto vietu. Tas nepaliks nenovērtēts, un arī šai komandai vēlamies sniegt slavu un godalgas. Vēlamies atvainoties komandai un individuāli vienosimies par veidu, kā mazināt nodarījumu.

Tāpat vēlamies atvainoties vairākām komandām, kuras skāra problēmas ar QR kodu nolasīšanu un reģistrāciju. Daļai no tām tas apgrūtināja dalību, bet citām traucēja iesaistīties cīņā par uzvaru.

Paldies visiem, kas bija klātesoši šajā īpašajā Pastnieka vizītes dienā un prieks par komandām, kas mēroja šo piedzīvojumu pirmo reizi.

Novērtēsim, ja sniegsiet arī rakstisku spilgtāko piedzīvojumu izklāstu un ieteikumus pasākuma uzlabošanai, ko publicēt zemāk.

 

Atceraties Washbox attīrīšanās skapīti ar svētā Pastnieka tērpu? Viņu attīrīšanās skapīši ir arī citās vietās Rīgā, kur iesakām tos drīzumā izmantot, jo pastniekam par godu mums un jums ir piešķirts 15% atlaides kods - uzminiet nu, kāds? Protams, PASTNIEKS. Tas būs derīgs līdz oktobra beigām, izmantojams katram dalībniekam vienu reizi. Tuvāko skapīti un vairāk informācijas meklē te: https://washbox.lv

per aspera ad astra
jūsu Pastnieciņš

Citas ziņas
Choir