Draudzīgā entuziastu apvienība Enkurs

Lietotājvārds: Parole:

Pastnieks meklē vēstuli

Pastnieks meklē vēstuli
Part IV -Marka

Pastnieka kantorī ir iesprucis vējš un sajaucis viņa pastmarku krājumus. .
Pastnieks ir gana nelaimīgs, jo lai sakārtotu visas pastmarkas atpakaļ viņam paies mēneši.

Uzdevums: Jūsu uzdevums ir palīdzēt pastniekam sakārtot viņa pastmarku krājumus. Kā vienīgo pārvietošanās līdzekli izmantojot sabiedrisko transportu un K2 (Taxi, velosipēdi un tamlīdzīgi pārvietošanās līdzekļi nav atļauti).
Organizatori:Draudzīgā entuziastu apvienība “Enkurs”
Laiks:2009.gada 19.septembris
Starta vieta:Starts Miera dārzā
Reģistrācija un Starta laiks:Reģistrācija no pl.8:30, Starts pl.9:00
Komandas un pieteikumi:Komandā jābūt vismaz 2 dalībniekiem, max 4. Par komandas dalību lūgums iepriekš informēt līdz 14.09. pl 23:00 uz zemāk norādīto e-pastu vai telefonu. Pieteikšanās beigusies.
Dalības maksa:2.50 Ls no cilvēka, piesakoties pēc 14.09. dalības maksai tiks pievienots speciāls koeficents, par ko ir jāvienojas atsevišķi ar organizatoriem ;) Organizatori patur tiesības apturēt pieteikumu pieņemšanu, ja dalībnieku skaits pārsniegs kritiskās masas robežu
Obligātie piederumi:Rīgas karte (vēlams Jāņa sētas ražojuma), Rakstāmpiederums, Laikrādis, Līmes zīmulis
Neobligātie piederumi:Jums noderēs "Rīgas satiksmes" jaunievedums E-talons, kā arī visāda veida kartes un apliecības. Rīgas sabiedriskā transporta shēmas, kā arīdzan to kustību saraksti. Šķēres, Nikno suņu atbaidītāji, Mugursoma, u.c. noderīgi sīkumi
Būtība:
  1. Labi pavadīt laiku, apskatot Rīgu no cita skatu punkta.
  2. Propagandēt sabiedrisko transportu, kā patīkamu pārvietošanās līdzekli.
  3. Noskaidrot komandu kura vislabāk pārzin Rīgu un tās sabiedriskā transporta shēmas.
Info:

http:/www.enkurs.org
Schmitz +37129239371 schmitz(a)enkurs.org

 Jautājumi un atbildes forumā

 Pastniekam palīdzēja: Topogrāfisko Idiotu klubiņš; Normundi & Co; Kopā lopā; Ar mani atkal runā kaijas; Tāds pats kā pagaišgad; 4 lieli bundzenieki; Tačka pa tukšu, tačka pa pilnu; SOPHOMORE; CITA KOMANDA; JARNIKA; Četri kustoņi un Zirgs; Sarkanās skudras; Akela Kļūdijās; adnamok anteiponen; De-Bili; Jūsu biļetīti, lūdzu!; Pastnieka zobupasta; atVILCEENI; NPK; Anarhronizatori; LūzerX; Ballīte; Turam tempu; Latvijas izlase; Pipars&Paprikas; Zaķi pa zaķi; Kompass; Ejošā komanda

Rezultāti

Atsauksmes par pasākumu varat ievietot šeit

atVILCEENI bildes

atVILCEENI maršruts

"Jūsu biļetīti, lūdzu!" atstāsts par Pastnieku

 bildes no Enkura


 

Jūras kaujas X

Pienācis laiks kārtējām kuģu cīņām. Kaļam taktiskos un stratēģiskos plānus.

 Ierašanās laiks 21.03.2009 14:00, vieta kā vienmēr nemainīga - "Jautrās māsas"

Jūras kaujas 9

Gatavojiet savus jaunāko modeļu ledlaužus, jo 9 Jūras kaujas ir klāt.

20.12.2008 Jautro Māsu okeānā. Iepeldēšana no pl.14.00 Pirmās zalves 15.00

Līdzi kā vienmēr šaujampulveris un visi pārējie pričendāļi.

Teksta uzdevums

Pēc tautas pieprasījuma publicējam uzdevumu no pasākuma "Pastnieks meklē vēstuli... " 4KP uz tilta pie Daugmales stacijas.

Autori: Mārcis un Mārtiņš

Liels bija Miervalža pārsteigums atverot savu pasta kastīti, tajā bez ierastās mazvērtīgo papīru kaudzes bija arī kāda interesanta vēstule. Pēc zināma izpētes laika viņš secināja, ka kāds ir kļūdījies piegādājot pastu. Miervaldim bija kāds sens nepiepildīts sapnis - būt par pastnieku. Šo sapni tā arī neizdevās realizēt, sakarā ar puspēdas zaudēšanu sēņojot, kas bija viņa lielākais hobijs. Bet atgriežoties pie pazaudētās vēstules, Miervaldis secināja, ka tā ir viņa iespēja iejusties pastnieka lomā.

 

Tā kā vēstules adresāts dzīvo Rīgā, tad Miervaldis izlēma doties uz Rīgu ar vilcienu. Miervalža rokas pulkstenis rādīja 15:48, kad viņš izgāja no savas mājas. Līdz stacijai ir 1243m, Miervalža vidējais pārvietošanās ātrums savas pēdas traumas dēļ ir 1,5 reizes mazāks par cilvēku uzskatīto vidējo pārvietošanās ātrumu (5 km/h). Miervaldis nekad nekavē, tāpēc rokas pulkstenis ir par 5 minūtēm ātrāks kā mājas sienas pulkstenis. Sienas pulksteni Miervaldis pirms 3 gadiem bija nopircis vietējā ikgada tirdziņā no sava kaimiņa. Sanāca lēti, jo kaimiņš mēdza uzkāpt uz korķa, līdz ar ko tas izmaksāja tikai vienu 0,7 l grādīgā dzēriena pudeli.

 

Lai nu kā mājas pulkstenim bija nelāgs niķis katru gadu atpalikt pa 2 minūtēm. Miervaldis pēdējo reizi mājas pulksteni noregulēja pirms 18 mēnešiem pēc baznīcas pulksteņa. Miervaldis zināja, ka baznīcas pulkstenis ir par 3 minūtēm ātrāks kā stacijas pulkstenis, jo vienreiz netīšām bija pētījis skaistos stacijas pulksteņa stundu un minūšu rādītajus, kad baznīcas pulksteņi sita apaļu stundu.

 

Miervaldis bija patīkami pārsteigts, kad vilciens ieradās 4 minūtes pirms sarakstā norādītā, tas, protams, pēc stacijas pulksteņa laika, un nostāvējis tikai 2 minūtes, tas devās ceļā uz Rīgu. Katra minūte pastniekam ir dārga, tīksminājās Miervaldis, kura uzvārds, varbūt zīmīgi, bija Paciņš.

 

Ierodoties stacijā vilciens bija turpinājis braukt mazliet ātrāk nekā sarakstā un uz centrālās stacijas perona, apskatot centrālās stacijas pulksteni, Miervaldis secināja, ka viņš ir ieradies Rīgā 5 minūtes pirms laika. 4 minūtēs viņš bija jau stacijas pulksteņa pakājē. Miervaldim tagad bija jānokļūst līdz pastkastītei, kura atradās gandrīz vai precīzi puskilometra attālumā no stacijas pulksteņa. Miervaldis bija labi izstudējis karti pirms ceļa, kļūdas viņš sev nepiedotu.

 

Cikos Miervaldis pēc sava rokas pulksteņa iemetīs vēstuli īstajam adresātam? (Precizitāte līdz minūtei)

Vilcieni iet katras 8 minūtes sākot no 15:30 (15:38, 15:46 ...), līdz Rīgai nokļūstot 21 minūtē.

 

Pastnieks meklē vēstuli

Pastnieks meklē vēstuli
Part III - Pazudušais pastnieks

Jūrmalā pazudis pastnieks ar iedzīvotāju pensiju naudu.
14.augusts 17:01, 2008 © Ziņu aģentūra LETA.

Uzdevums: Jūsu uzdevums ir atrast pastnieku vai vismaz pazudušo pensiju. Kā vienīgo pārvietošanās līdzekli izmantojot sabiedrisko transportu un K2 (Taxi, velosipēdi un tamlīdzīgi pārvietošanās līdzekļi nav atļauti).
Organizatori:Draudzīgā entuziastu apvienība “Enkurs”
Laiks:2008.gada 20.septembris
Starta vieta:Starts
Reģistrācija un Starta laiks:Reģistrācija no pl.8:30, Starts pl.9:00
Komandas un pieteikumi:Komandā jābūt vismaz 2 dalībniekiem, max 4. Par komandas dalību lūgums iepriekš informēt līdz 15.09. vakaram uz zemāk norādīto e-pastu vai telefonu. Pieteikšanās beigusies.
Dalības maksa:3.00 Ls no cilvēka, piesakoties pēc 15.09. dalības maksai tiks pievienots speciāls koeficents, par ko ir jāvienojas atsevišķi ar organizatoriem ;)
Obligātie piederumi:Rīgas karte (vēlams Jāņa sētas ražojuma), Rakstāmpiederums, Laikrādis, Līmes zīmulis
Neobligātie piederumi:Visa veida Rīgas sabiedriskā transporta kartītes (jo tās samazinās jūsu ceļa izdevumus), kā arī visāda veida kartes un apliecības. Rīgas sabiedriskā transporta shēmas, kā arīdzan to kustību saraksti. Šķēres, Nikno suņu atbaidītāji, Mugursoma, kompass vai transportieris, zaļa vai sarkana pildspalva, cimdi u.c. noderīgi sīkumi
Būtība:
  1. Labi pavadīt laiku, apskatot Rīgu no cita skatu punkta.
  2. Propagandēt sabiedrisko transportu, kā patīkamu pārvietošanās līdzekli.
  3. Noskaidrot komandu kura vislabāk pārzin Rīgu un tās sabiedriskā transporta shēmas.
Info:http:/www.enkurs.org
Schmitz +37129239371 schmitz(a)enkurs.org

Vēstuli meklēja: Septiņi resni rūķi; Tāds pats kā pagaišgad; Ruk-STi; LūzerX; Ta-ka-ir, ta-ka-nav; Ar mums atkal runā kaijas!; Tirliņi;   Kā jūs jūtaties?;   Zivtiņa un začīc; Turbo; Akela pilsētā; 3 Skudras meklē Urbānu; Kopā lopā; Pastnieka draugi; dīkdieņi; ENJ Industries factory team; FRESHMEN; Normundi & draugi; Esam Kiborgi, bet tas nekas; Kā komanda; Zaķiem Rīgu.

Sekošana Pastniekam pa pēdām ir noslēgusies...
Milzīgs Paldies visiem Jums, kas šogad bijāt klāt nu jau trešajās „Pastnieka” sacensībās. Jūs bijāt necerēti kuplā skaitā. Cerams ka šī diena jums bija interesanta un prieka pilna.
Gaidam jūsu atsauksmes, ieteikumus un kritiku par piedzīvoto, kā arīdzan adreses uz fotogalerijām no Pastnieka piedzīvojumiem .

Rezultāti

Atsauksmes par pasākumu varat ievietot šeit 

Bildes no

Hakerpaps
aTis
Ta-ka-ir, ta-ka-nav
Kā komanda

 

Lappuses: Pirmā Iepr. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Nākamā pēdējā
Choir