Draudzīgā entuziastu apvienība Enkurs

Lietotājvārds: Parole:

Info no twittera

Pastnieks meklē vēstuli

Pastnieks meklē vēstuli...
Part VII - Pastnieks mācās

Uzdevums:

Pastnieks ticis galā ar saviem netikumiem un nolēmis papildināt savas iemaņas, kuras varbūt kādreiz noderēs veicot savus darba pienākumus. Jūsu uzdevums ir palīdzēt Pastniekam apgūt uzdoto.

Veicot uzdevumus kā vienīgo pārvietošanās līdzekli izmantojiet sabiedrisko transportu un K2 (Taxi, velosipēdi un tamlīdzīgi pārvietošanās līdzekļi nav atļauti).

Organizatori:Draudzīgā entuziastu apvienība “Enkurs”
Laiks:2012.gada 22.septembris
Starta vieta:Starta vieta
Reģistrācija un Starta laiks:Reģistrācija no pl.8:30, Starts pl.9:00
Komandas un pieteikumi:

Komandas dalībnieku skaits nedrīkst pārsniegt 4 dalībniekus(minimālais dalībnieku skaits - 2).
Komandas lūgums pieteikt savlaicīgi. Pieteikšanās ir slēgta.

Maksimālais pieļaujamais komandu skaits - 36.

Dalības maksa:3.50 Ls no cilvēka, Komandām, kuru pieteikumi tiks saņemti pēc 16.09., tiks piemērots īpašs dalības maksas koeficients, par kuru jāvienojas ar organizatoriem individuāli.
Obligātie piederumi:Rīgas karte (iesakāms viengabalaina, nevis ar spirāli savienota), Rakstāmpiederums, sarkans flomasteris, Laikrādis, lineāls (vismaz 30cm garš), sērkociņu kārbiņa
Neobligātie piederumi:Jums noderēs "Rīgas satiksmes" E-talons, transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība , kā arī visāda veida kartes un apliecības. Rīgas sabiedriskā transporta shēmas, kā arīdzan to kustību saraksti. Nikno suņu atbaidītāji, Mugursoma, Līmes zīmulis, Šķēres, Transportieris u.c. noderīgi sīkumi
Būtība:
  1. Labi pavadīt laiku, apskatot Rīgu no cita skatu punkta.
  2. Propagandēt sabiedrisko transportu, kā patīkamu pārvietošanās līdzekli.
  3. Noskaidrot komandu kura vislabāk pārzin Rīgu un tās sabiedriskā transporta shēmas.
Info:

http:/www.enkurs.org

Enkurs čivina

Schmitz +37129239371 schmitz(a)enkurs.org

Jautājumi un atbildes forumā

Pastniekam šogad palīdzēs: Akela kludijas; Pastnieks, kurš atteicās no Enkura skolas; Autolistes atVILCEENI; Džentlmeņu Klubs; drīmtīm NPK; Armadillo; Sūrie divpirkstu sliņķi; Topogrāfisko Idiotu Klubiņš; gepardraksta monitorings; Kopā lopā; Resnie kāmji; Ketoni; !soladeip sE; Kompass; Smags Jautājums; Kā komanda; 4+; Savas laimes kalēji; Čiekuri; Ar mums atkal runā kaijas!!!; ASTERES ; Kontrole; Tā kā tā; Supervaroņi no ceha Nr.11; Čaks Noriss zin, ko meklē Caps; Talismans Sandijs; Nenotveramie; "Tirliņi"; Titāns; adnamoK anteiponeN QQ; VISURGAJEJI; Peatones; Q2612A; Četri mazi velniņi; 5Cinīši-1; džuba džuba; Pepelsīni; Līgo Street Car

Rezultāti  

Azartspēles pastnieku noved pie nolaidības

Mēs visu salaidām dēlī.

Nu labi, gluži visu nē, tikai mazliet, bet par nelaimi tas pietiekami daudz ko ietekmēja. Šorīt ar skaidru galvu vēlreiz skatoties uz laikiem pie rezultātiem sapratām, ka kaut kas nav. Kaut kā pietrūkst. Kā izrādījās, pietrūka ar. Ja nu kādu interesē, tad tas, kā pietrūka bija distancē pavadītais laiks no starta līdz motormuzejam. Tad, kad sapratām, kur ir kļūda, to uzreiz arī izlabojām. Tiesa, par nelaimi izrādījās, ka šis te trūkstošais laiks ietekmē arī rezultātus. Par laimi mums - vismaz uzvarētājs palika nemainīgs. Arī pieciniekā iekļuvušās komandas bija tās pašas. Diemžēl, secība gan izrādījās mazliet cita .

Līdz ar to vēlamies ļoti atvainoties komandām, kuras nepelnīti tika nolaistas zemāk. Proti. apsveicam ar otro vietu komandu "Camino" un ar trešo vietu komandu "Adnamok Anteiponen QQ".

Viena labā ziņa šajā gan ir - nākamgad šīs kļūdas vairs nebūs :)

Organizatoru vārdā,
Ramūns

Pastnieks meklē vēstuli

Pastnieks meklē vēstuli...
Part VI- Pastnieks un azartspēles

Daugavpils, 24.nov., LETA. Vakar, 23.novembrī, ap plkst.14.30 Daugavpils novadā mežā atrasts un izglābts kāds pastnieks, kurš mēģinājis izdarīt pašnāvību pakaroties pēc pensiju izmaksām paredzētās naudas nospēlēšanas automātos.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīga pienākumu izpildītāja Anastasija Laizāne aģentūru LETA informēja, ka pirmdien, 22.novembrī, pastnieks, kāds 1963.gadā dzimis vīrietis saņēmis naudu - 642 latus, kas bijusi paredzēta pensiju izmaksai Laucesas, Tabores un Skrudalienas pagastos dzīvojošajiem pensionāriem, taču pensijas nav izmaksājis.

Nākamajā dienā par notikušo ziņots policijai, kura sākusi pastnieka meklēšanu. Pazudušais vīrietis atrasts kādā meža masīvā, kur mēģinājis izdarīt pašnāvību. Policijas darbinieki vīrieti burtiski izvilkuši no cilpas. Pie viņa atrasta arī pirmsnāves vēstule, kurā vīrietis skaidrojis, ka pašnāvību nolēmis izdarīt, jo pensiju izmaksai paredzēto naudu nospēlējis spēļu automātos.

Pēc notikušā ar vīrieti veiktas pārrunas, no medicīniskās palīdzības viņš atteicies un vēlāk atlaists mājās.

Patlaban tiek lemts par kriminālprocesa sākšanu.

Uzdevums:

Pastniekam pienākuši smagi laiki - viņš nogājis no pareizā ceļa. Jūsu uzdevums ir palīdzēt Pastniekam šajā grūtajā un ļoti atbildīgajā brīdī atbrīvoties no kaitīgajiem ieradumiem.

Veicot uzdevumu kā vienīgo pārvietošanās līdzekli izmantojiet sabiedrisko transportu un K2 (Taxi, velosipēdi un tamlīdzīgi pārvietošanās līdzekļi nav atļauti).

Organizatori:Draudzīgā entuziastu apvienība “Enkurs”
Laiks:2011.gada 17.septembris
Starta vieta:Starts
Reģistrācija un Starta laiks:Reģistrācija no pl.8:30, Starts pl.9:00
Komandas un pieteikumi:

Komandas dalībnieku skaits nedrīkst pārsniegt 4 dalībniekus(minimālais dalībnieku skaits - 2).
Komandas lūgums pieteikt savlaicīgi - Pieteikšanās ir slēgta!

Maksimālais pieļaujamais komandu skaits - 36. Pirmie 31 pieteikumi tiks pieņemti rindas kārtībā jeb pieteikšanās secībā.
Atlikušās 5 komadas, tiks noteiktas, pēc organizatoru ieskatiem (Wild card) no pārējiem saņemtajiem pieteikumiem.
Komandas, kuras būs saņēmušas "Wild Card", tiks paziņotas 14.09. plkst. 23:59.

Dalības maksa:3.50 Ls no cilvēka, Komandām, kuru pieteikumi tiks saņemti pēc 11.09., tiks piemērots īpašs dalības maksas koeficients, par kuru jāvienojas ar organizatoriem individuāli.
Obligātie piederumi:Rīgas karte, Rakstāmpiederums, Laikrādis, Līmes zīmulis, Šķēres, Flomasteri vai krāsainie zīmuļi, Pase, Dalībniekiem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, 3x4cm fotogrāfija.
Neobligātie piederumi:Jums noderēs "Rīgas satiksmes" E-talons, kā arī visāda veida kartes un apliecības. Rīgas sabiedriskā transporta shēmas, kā arīdzan to kustību saraksti. Nikno suņu atbaidītāji, Mugursoma, u.c. noderīgi sīkumi
Būtība:
  1. Labi pavadīt laiku, apskatot Rīgu no cita skatu punkta.
  2. Propagandēt sabiedrisko transportu, kā patīkamu pārvietošanās līdzekli.
  3. Noskaidrot komandu kura vislabāk pārzin Rīgu un tās sabiedriskā transporta shēmas.
Info:

http:/www.enkurs.org

Enkurs čivina

Schmitz +37129239371 schmitz(a)enkurs.org

 Jautājumi un atbildes forumā

Pastniekam šogad palīdzēs:  Topogrāfisko Idiotu Klubiņš;  Pastnieks, kurš gribēja laimēt enkuru; Akela kļūdījās;  Resnie Lāči; Stulbais caurums; Varam sarunāt; Kompass; NPK; Čaks Noriss zin, ko meklē Caps; Savas Laimes Kaleji; Advancētie ketoni;  Arābu pensionāri; VISURGĀJĒJI; Supervaroņi no ceha nr.11; Ar mums atkal runā kaijas!!!; Tirliņi; LuzerX; Es piedalos!; Camino; Tā kā tā; Možums; POGATĪMS; Sonne & Ko; Līgo Street Car; AIZA; Kopā Lopā; Normundi & Co; Gentlemen's Club; Lēkājošie Pelikāni; Svārki pa gaisu; Smags Jautājums; Nevaru izdomāt; Palīgā, kur Es esmu; Latvijas izlase; Adnamok Anteiponen QQ; čiekuri;  Bingo!; Četri mazi velniņi; Peatones; Camminatore;

Rezultāti

Bildes no Enkura #1

Bildes no Enkura #2

Bildes no Enkura #3

Kopā Lopā bildes

Pastnieka rezultāti

Ir dabūnami šeit

Enkura kauss minigolfā 2010

Labāk vēlu nekā nekad :) tagad pieejami 28. augustā notikušā minigolfa rezultāti.

 

Ramūns Usovs   149
Uldis Slaidiņš   153
Uldis Zariņš   158
Agnese Zalcmane   168
Edijs Šmits   174
Kaspars Kalniņš   175
Māris Miķelsons   182
Mārtiņš Bruņenieks   183
Baiba Birzniece   198
Madara Ziņģe   201
Edvīns Ārītis   204
Liene Rieksta   204
Laura Zariņa   213
Gints Bāliņš   231
Evija Dauge   266

 

 

Lappuses: Pirmā Iepr. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Nākamā pēdējā
Choir