Draudzīgā entuziastu apvienība Enkurs

Lietotājvārds: Parole:

Marta

Aizvakar 25.jūlijā Edgaram un Kristīnei piedzima Marta :)

Sveicam jaunos vecākus, kā arī mazo ķiparu vārda dienā :)) 

Jūras Kaujas VIII

viss ļoti vienkārši. 8. martā 8. JK ;) lokācijas vieta kā parasti - Māsas. sākums 15:00. līdzi ņemam rakstāmos un protams tulpes ;)

Dāvana dzimšanas dienā

Ja nemaldos, tad tieši pirms trīs gadiem tika tautās palaista enkura vecā mājas lapa. Tas bija pirmais mans solis webā un daudzas lietas tur bija savādas nestrādājošas un neglītas.

Tagad ļaujiet man Jūs iepazīstināt ar jauno enkurs.org. Šī lapa ir būvēta uz pavisam citas platforamas ar pavisam citiem uzbūves principiem. Kas tad te ir jauns? Nu pirmo jūs jau ievērojāt - vizuālais izskats ir mainījies, nav gan teikts, ka tas tuvākajā laikā nemainīsies vēlreiz, bet atšķirības no iepriekšējā ir būtiskas. Savādāk, cerams, ērtāk ir kļuvis pievienot jaunus rakstus. Pamatīgas izmaiņas ir skārušas attēlu galerijas - tagad būs krietni vieglāk augšupielādēt bildes, tiesa lai to darītu būs nepieciešams flash ;) Izmaiņas ir skārušas arī forumu. Ir parādījušies folderi - tagad diskusijas var grupēt, tāpat var izveidot vienmēr augšā esošas, jeb sticky diskusijas - tās tiek attēlotas ar orandžīgu ikoniņu. Tāpat, kad tēma ir izsmelta to tagad var slēgt. Tagad turklāt ir publiski padarītas pieejamas attēlu galerijas (to var norādīt pie galerijas izveidošanas), kā arī daļa no foruma (ja nu gadījumā kāds no ārpasaules grib ar mums komunicēt).

Lietas, kuras bija, bet kuras šobrīd neesmu paspējis uztaisīt: Jaunākie bilžu komentāri. Būs, apsolu! Iespēja rediģēt savu profilu (tjipa nomainīt paroli, etc.) (arī kaut kad sataisīšu). RSSi (itkā kāds tos lasīja, bet nu sataisīšu, pie tam vēl dažus jaunus). Rakstu komentāru sasaiste ar Forumu - nebūs - fiziski pārāk grūti realizējama šajā sistēmā. 

Tāpat pastāv jautājums - mums vajag katram biedram lapu ar viņa kaut kādu publisko profilu? Ja jā, tad ko tur likt iekšā?

Lai nu kā - jūsu komentāri, viedokļi utt.

Autochase : eVocation

Autoliste, sadarbībā ar Enj Industries, wAlts un draudzīgo entuziastu apvienību هلب piedāvā -

autochase : eVocation.

Pasākuma norise - 2008. gada 24. maijs.

Atbalsta tosteris.com, Dagmaara.

 

 

Jūras Kaujas VII

Mīna, uzmanies!!!

Rezultāti:

1.Baiba
2.Kristiāna
3.Mārcis
4.Guna
5.Edijs
6.Ramūns
7.Atis
8.Kaspars
9.Agnese

Fināla kauju laiki:

15:35.0 Uzvar Baiba
15:21.3 Uzvar Kristiāna
18:24.2 Uzvar Baiba 

Lappuses: Pirmā Iepr. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Nākamā pēdējā
Choir